dnes nesouvisle mraky · 24 °C · bez deště

zítra nesouvisle mraky · 20 °C · bez deště

21:30

Rychle a zběsile 7

21:30

Whiplash

čtvrtek 28. 7.

21:30

Poslední lovec čarodějnic

21:30

Pelíšky

21:30

Skyfall

21:30

Pojedeme k moři

21:30

Happy end

pátek 29. 7.

21:00

Stážista

21:30

Dokonalý šéf

21:30

Belgica

21:30

Než si pro nás přijde

sobota 30. 7.

21:30

Americký sniper

21:30

Kouzlo měsíčního svitu

21:30

Spectre

21:30

Avengers - Age of Ultron

neděle 31. 7.

21:30

Dvojníci

21:30

Bonnie a Clyde

pondělí 1. 8.

21:00

Noc s nabroušenou břitvou

21:00

Zkáza krásou

úterý 2. 8.

21:00

Milionář z chatrče

21:00

Superega

21:00

Everest

středa 3. 8.

21:00

Kameraman

21:00

Nesvatbovi

čtvrtek 4. 8.

21:00

Deadpool

21:00

Tohle je náš svět

21:00

Muži v naději

21:00

Učitelka

pátek 5. 8.

21:00

Vlk z Wall street

21:00

Mikrob a Gasoil

21:00

Týden bez závazků

sobota 6. 8.

21:00

Učitelka

21:00

Dánská dívka

21:00

Vesmírní kovbojové

neděle 7. 8.

21:00

Kdo se bojí Virginie Woolfové?

pondělí 8. 8.

21:00

Modrý samet

21:00

Expediční kamera

úterý 9. 8.

21:00

Půlnoc v Paříži

21:00

Noční vlak do Lisabonu

21:00

Revenant

středa 10. 8.

21:00

Serge Gainsbourg

21:00

Všemocný

čtvrtek 11. 8.

21:00

Brooklyn

21:00

Vzkaz v láhvi

21:00

Líbáš jako bůh

21:00

Gangster Ka: Afričan

pátek 12. 8.

21:00

Dokonalý trik

21:00

Auto zabiják

21:00

Vykolejená

sobota 13. 8.

21:00

Zbrusu Nový zákon

21:00

Už je tady zas!

21:00

Světová válka Z

neděle 14. 8.

21:00

Čekej do tmy

pondělí 15. 8.

21:00

Jezero smrti

21:00

Trabantem do posledního dechu

úterý 16. 8.

21:00

Něco na té Mary je

21:00

Čarovné oči

21:00

Líná zátoka

středa 17. 8.

21:00

Frigo plave

21:00

Zocelovací kůra

čtvrtek 18. 8.

21:00

B-Movie: zvuk a rozkoše západního Berlína 1979-1989

21:00

Teorie tygra

pátek 19. 8.

21:00

Adéla ještě nevečeřela

21:00

Divoké historky

21:00

Deadpool

sobota 20. 8.

21:00

Tak už mě sakra polib, pitomče

21:00

Marťan

21:00

Expendables

neděle 21. 8.

21:00

Zvětšenina

pondělí 22. 8.

21:00

Evil Dead 2

21:00

Vila Tugendhat

úterý 23. 8.

21:00

Pretty Woman

21:00

Sakra, kluku!

21:00

Mládí

středa 24. 8.

21:00

Love song

21:00

Zack a Miri točí porno

čtvrtek 25. 8.

21:00

Grandhotel Budapešť

21:00

Neonový býk

21:00

Padesátka

21:00

Občanský průkaz

pátek 26. 8.

21:00

Karlík a továrna na čokoládu

21:00

Maturitní večírek

21:00

Spectre

sobota 27. 8.

21:00

Teorie tygra

21:00

V paprscích slunce

21:00

Gangster Ka

neděle 28. 8.

21:00

Vražda na objednávku

pondělí 29. 8.

21:00

Angel Heart

21:00

Takovej barevnej vocas letící komety

úterý 30. 8.

21:00

Malá Miss Sunshine

21:00

Fakjů pane učiteli

21:00

Jsme mladí. Jsme silní.

21:00

Učitelka

čtvrtek 1. 9.

21:00

Orel Eddie

pátek 2. 9.

21:00

Půlnoc v Paříži

sobota 3. 9.

21:00

Čarodějky z Eastwicku